Obstaranie medzinárodnej prepravy a vnútroštátnej prepravy

Poskytujeme obstaranie medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy zásielok v európskom priestore. Prostredníctvom dlhodobej a systematickej spolupráce s tuzemskými a zahraničnými dopravcami naši zmluvní dopravcovia disponujú vozovým parkom plachtových návesových, plachtových muldových návesových, sklápacích, walking floor a chladiarenských súprav ako i cisterien na prepravu chémie a potravín.

Od začiatku svojej činnosti sa orientujeme na obstaranie medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy tovaru. Zabezpečujeme prepravu tovaru v celom veľkostnom spektre, takže sme schopní Vám poskytnúť obstaranie prepravy malých zásielok vážiacich niekoľko kilogramov a zároveň prepravu nadrozmerných nákladov o váhe niekoľko desiatok ton.

Skúsený tím šoférov musí zvládať každú situáciu, či už pri prekonávaní horských masívov alebo zdolávaní prekážok, ktoré prinášajú samotné každodenné cesty.

Všetky Vaše požiadavky na prepravu tovarov zvládne tím zasielateľov pripravený sprostredkovať prepravu prostredníctvom overených dodávateľov.

Go to top