Špedícia, špedičné služby

Ťažiskovou činnosťou spoločnosti Forwarder s.r.o. je špedícia - komplex produktov a služieb v oblasti špedície, spracovania prepravných náležitostí.

V našich databázach evidujeme momentálne cca. 1 500 dopravcov pričom s 50 dopravcami máme veľmi úzku spoluprácu a staráme sa o ich pravidelné vyťaženie.

Využívame renomovaných autodopravcov, ktorých kvalitu služieb máme preverenú rokmi spolupráce. Za nášho pôsobenia na trhu sa nám podarilo vyfiltrovať spoľahlivých dopravcov a získať ich ako našich zmluvných partnerov pri zabezpečovaní prepráv tovaru. Práve preto dokážeme ponúknuť vysokú úroveň služieb za veľmi prijateľné ceny. Skúste si u nás objednať Vašu prepravu vyplnením tohto objednávkového formulára a my Vás obratom budeme kontaktovať. Spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude pre Vás prínosom po stránke finančnej, ale zároveň skvalitníme prepravu Vášho tovaru.

Svojimi službami pokrývame najmä destinácie IT, NL, BE, FR, DE, PL, AT, HU, CZ.

Vzhľadom na flexibilitu a optimalizáciu nákladov našich klientov nepracujeme s fixným kilometrickým sadzobníkom, naopak, ku každej preprave pristupujeme indiviuálne vrátane jej nacenenia.

Najvyššie nároky klientov uspokojí  odborný tím zasielateľov. Disponujeme  rastúcim a kvalitným  okruhom subkontraktorov a  dodávateľov  - dopravcov.

Go to top