Zasielateľská a špedičná spoločnosť - Forwarder s.r.o.

Spoločnosť svoju činnosť začala v roku 2010 pod názvom MAROX. Od tohto času spoločnosť prešla rozsiahlymi zmenami, rozrástla sa a pretransformovala na spoločnosť Forwarder s.r.o.

Forwarder s.r.o.bola založená v roku 2011 ako zasielateľsko-špedičná spoločnosť. Poskytujeme kvalitný a všestranný servis v oblasti dopravy, špedičných služieb a zasielateľstva. Hlavným zameraním spoločnosti Forwarder s.r.o. sú prepravy v rámci Slovenskej republiky a Európskej únie. Cieľom našej spoločnosti je vytvoriť a ponúknuť ideálne podmienky na realizáciu EXPORTU a IMPORTU, pre výrobné a obchodné spoločnosti. Pre našich klientov ponúkame kompletný servis, o ktorý sa stará vyškolený tím pracovníkov, v ktorom sú jednotlivé úlohy a kompetencie rozdelené v závislosti na konkrétne fázy procesu, t.j. prevzatie a evidencia zaslanej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie Vašej zásielky.

Naše špedičné služby môžete využiť v rámci vnutroštátnych prepráv i v rámci štátov celej Európy, a to hlavne v Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Španielsku a Francúzsku. Pre realizáciu Vašich zásielok sme pripravení ponúknuť vozidlá od osobného automobilu, cez pick-up, lighttruck, solotruck, štandard až po Jumbo a Mega súpravy. Pri rýchlej preprave je možné využiť služby aj viacerých šoférov. Flexibilne reagujeme na objednávky, s možnosťou pristavenia vozidla do 1 hodiny od objednávky.

Využívame renomovaných autodopravcov, ktorých kvalitu služieb máme preverenú rokmi spolupráce. Za nášho pôsobenia na trhu sa nám podarilo vyfiltrovať spoľahlivých dopravcov a získať ich ako našich zmluvných partnerov pri zabezpečovaní prepráv tovaru, práve preto dokážeme ponúknuť vysokú úroveň služieb za veľmi prijateľné ceny.
Go to top